wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Ludwin

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VIII (2018 - 2023)
 KarolŻukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 PiotrWłodarczykRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Irena WinnickaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 MałgorzataWiączekWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Wojciech SzymańskiPrzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 PiotrSzymańskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 AnnaSkoczylasRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Danuta MazowieckaRadny Niezrzeszony 2019-09-29 2020-05-25
 MariuszMarzecRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 MałgorzataKrukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-12-28
 JoannaKłodaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 UrszulaKlimas-BodzakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 ŁukaszGrzesiakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-26
 BeataGołębiowskaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Wiesław FranczakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-12-28 Mandat wygasł 2019-07-01
 Krzysztof MałachowskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
[Rozwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)