wyszukiwanie zaawansowane

MENU

Strona Podmiotowa: Gmina Spiczyn

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
 MirosławŻEREBIECRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 PiotrZWOLIŃSKIRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 ArturZGIERSKIRadny 2014-11-06 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 JanWACHRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 KrzysztofSZALASTRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 Arkadiusz SADURARadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 UrszulaPRZYBYŚRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 MichałONYSZKORadny 2014-11-06 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 AndrzejOCHMIŃSKIRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 DariuszKOWALRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 Bolesław KARPIŃSKIWiceprzewodniczący Rady 2014-11-06 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 Arkadiusz DĘBAŁARadny 2014-11-06 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 JoannaDEJKOPrzewodniczący Rady 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 Artur BARCZAKRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
 DorotaBARANRadny 2014-11-16 2014-12-01 Mandat wygasł 2018-11-15
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)
[Rozwiń]Kadencja nr III (1998 - 2002)
[Rozwiń]Kadencja nr II (1994 - 1998)