wyszukiwanie zaawansowane

SERWIS INFORMACYJNY

Strona Podmiotowa: Centrum Kultury w Łęcznej

Więcej o nas

Centrum Kultury w Łęcznej serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach dzieci, młodzież i dorosłych.
W naszej placówce odbywają się regularnie zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 4 do 104 lat. Spotkania młodych plastyków odbywają się w poniedziałki i środy od godz. 17.00 w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Górniczej 12.
Mamy też nową propozycję dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Chcielibyśmy rozpocząć zajęcia teatralne w tej grupie wiekowej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 81 752 15 47 lub osobisty w Centrum Kultury.
Tworzymy zespół folkowy. W związku z tym poszukujemy muzyków zainteresowanych udziałem w zajęciach. Szczególnie mile widziani są gitarzyści oraz osoby mające ochotę spróbować swoich sił w grze na wszelkiego rodzaju instrumentach perkusyjnych. W planach mamy warsztaty dla "bębniarzy" prowadzone przez muzyków związanych z Ryszardem Bazarnikiem ("Randka w Ciemno") oraz muzyków i aktorów ST "Chorea" (OPT Gardzienice). Na chętnych czekamy w CK!
Zapraszamy do współpracy wszelkiego rodzaju zespoły wokalne i instrumentalno - wokalne, grające amatorsko. Proponujemy Wam miejsce na próby, profesjonalny sprzęt nagłaśniający i fachową opiekę instruktorską.
Współpraca z nami ułatwi Wam udział we wszelkiego rodzaju przeglądach i festiwalach na terenie całego kraju!!
Przez cały czas odbywają się zajęcia teatru "Sans Gravitation". Możesz do nas dołączyć!
Natomiast sprawnych i wysportowanych, zapraszamy do udziału w zajęciach formacji tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Ostatnimi czasy, nasze zespoły zbierają laury w przeglądach i festiwalach w całym regionie. Dołącz do najlepszych!!!

Wszystkich zainteresowanych naszą propozycją prosimy o kontakt telefoniczny 81 752 15 47 lub osobisty w Centrum Kultury ul. Obrońców Pokoju 1. Nasza Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00 i w soboty od 9.00 do 17.00.
Serdecznie zapraszamy!!!