wyszukiwanie zaawansowane

SERWIS INFORMACYJNY

Strona Podmiotowa: Gmina Wołomin

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
 AndrzejŻelezikRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 KrzysztofWytrykusRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 GrażynaWięchRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 EmilWiatrakRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 KazimierzTarapataRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 GrzegorzSzewczykRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 IgorSulichRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 WojciechPlichtaRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 JoannaPełszykRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 MichałMilewskiRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 RyszardMadziarRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2010-12-14
 KatarzynaLubiakWiceprzewodniczący Rady 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 JanuszKrawczykRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 DominikKozaczkaRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 DimitarJugrewRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 MarekGórskiRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 MarcinDutkiewiczPrzewodniczący Rady 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 ArletaDębkowskaRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 LeszekCzarzastyRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 RafałBiałyRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
 AdamBeredaRadny 2010-11-21 2010-12-02 Mandat wygasł 2014-11-21
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)