wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Urząd Miasta Pruszcz Gdański

Informacje systemowe o wybranej jednostce

Herb jednostki
Pełna nazwa jednostki: Urząd Miasta Pruszcz Gdański
Adres jednostki: 83-000 Pruszcz Gdański, Grunwaldzka 20, Krótka 4 (ref. Gosp. Komunalnej)
Kod terytorialny GUS:
NIP: 604-00-19-204
REGON: 000523525
Numer rachunku bankowego:
Liczba mieszkańców: 28314
Powierzchnia ogółem (km2): 165
Aktualizacja stanu wg stanu na dzień: 2016-03-31
Osoba odpowiedzialna za udostępnienie informacji w BIP: Mirosław Mizera
Osoba odpowiedzialna za wytworzenie lub treść informacji: Mirosław Mizera
Data wytworzenia informacji: 2004-03-06
Data udostępnienia informacji: 2004-03-06

Kierownik jednostki

Imię i Nazwisko: Janusz Wróbel
Od kiedy zatrudniony w urzędzie: 2002-11-19
Czy pracownik urzędu: Tak
Poziom wykształcenia: Wyższe
Adres e-mail:
Szczegółowe informacjie o kierowniku jednostki: Pokaż

 Radni oraz okręgi wyborcze

Liczba radnych - ogółem: 21
Liczba Radnych - od nowej kadencji: 21
Liczba okręgów wyborczych: 21

 Granice okręgów wyborczych

Okręg wyborczy Nr 1
Ulice: Aleksandra Czekanowskiego, Antoniego Dobrowolskiego, Benedykta Dybowskiego, Cyprysowa, Eugeniusza Romera, Ignacego Domejki, Jana z Kolna, Leona Hryniewieckiego, Pawła Edmunda Strzeleckiego, Stefana Rogozińskiego.

Okręg wyborczy Nr 2
Ulice: Cicha, Tysiąclecia.

Okręg wyborczy Nr 3
Ulice: Obrońców Pokoju w części od ul. Niepodległości i blok przy ul. Obrońców Pokoju nr 3.


Okręg wyborczy nr 4
Ulice: 24 Marca, Gdańska, Grunwaldzka w części od ul. Fryderyka Chopina do granic miasta w kierunku Gdańska, Ignacego Mościckiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Karola Olszewskiego, Obrońców Pokoju nr 1, 2 i 4; Plac Jana Pawła II, Prof. Mariana Raciborskiego, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 14 *p., Zygmunta Wróblewskiego.


Okręg wyborczy nr 5
Ulice: 3 Maja, 11 Listopada, Konwaliowa, Kwiatowa, Obrońców Wybrzeża, Pogodna, Spokojna.


Okręg wyborczy nr 6
Ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Czołgistów, Generała Józefa Hallera, Gryfa Pomorskiego, Handlowa, Kredytowa, Kupiecka, Pułkowa, Skarpowa, Spacerowa, Sportowa, Szarych Szeregów, Tczewska, Towarowa, Wczasowa, Widokowa, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego  od nr 1 do nr 37 *n. i od nr 18 do nr 60 *p., Zastawna.


Okręg wyborczy nr 7
Ulice: 1 Maja, 10 Lutego, Niepodległości, Ogrodowa.

Okręg wyborczy nr 8
Ulice: Aleja ks. Józefa Waląga, Fryderyka Chopina, Gdyńska, Grunwaldzka w części od ul. Fryderyka Chopina do ul. Adama Mickiewicza, Krótka, Obrońców Poczty Polskiej, Plac Wyzwolenia, Plac Rycerza Stefana, Podmiejska od nr 1 do nr 17 *n., Podkomorzego nr 3, 5 i od nr 6 do nr 56 *p., Przemysłowa, Wita Stwosza, Wojciecha Kossaka.


Okręg wyborczy nr 9
Ulice: Grota Roweckiego, Grunwaldzka w części od ul. Adama Mickiewicza do ul. Jana Matejki,  Hugo Kołłątaja, Ignacego Krasickiego, Jacka Soplicy, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Nad Radunią od nr 1 do nr 11 *n. i od 2 do nr 26 *p., Orląt Lwowskich, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego od nr 25 do nr 47 *n. i od nr 30 do nr 60 *p., Sybiraków, Wojciecha Bogusławskiego od nr 13 do nr 25 *n. i od nr 32 do nr 44 *p.

Okręg wyborczy Nr 10
Ulice: Adama Mickiewicza, Karola Chodkiewicza, Józefa Wybickiego, Marii Konopnickiej, Nad Radunią od nr 13 do nr 49 *n. i od nr 28 do nr 78 *p., Pana Tadeusza, Podkomorzego nr 1, 2, 4, 7 i 58, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego od nr 1 do nr 23 *n. i od nr 2 do nr 28 *p., Wojciecha Bogusławskiego od nr 1 do nr 11 *n. i od nr 2 do nr 30 *p.

Okręg wyborczy Nr 11
Ulice: Bednarska, Cechowa, Dworcowa, Feliksa Nowowiejskiego, Garncarska, Gen. Władysława Sikorskiego w części do torów kolejowych,  Grunwaldzka w części od ul. Matejki do granic miasta – w kierunku Tczewa, Ignacego Łukasiewicza,  Komunalna, Kowalska, Przy Torze, Rzemieślnicza, Stolarska.

Okręg wyborczy nr 12
Ulice: Dywizjonu 303, Gen. Władysława Sikorskiego nr 33, 35, 37, 38, 40, 42 i 44.

Okręg wyborczy nr 13
Ulice: Bohaterów Monte Cassino, Drzymały, Generała Józefa Bema, Generała Stanisława Maczka, Generała Stanisława Skalskiego, Generała Władysława Andersa, Jarosława Dąbrowskiego  od nr 2 do nr 6 *p., Kazimierza Pułaskiego, Lotników Polskich, Nowa, Polskich Kolejarzy, Powstańców Warszawy  od nr 1 do nr 35 *n. i od nr 2 do nr 28 *p., Pułkownika Dąbka, Zwycięstwa.

Okręg wyborczy nr 14
Ulice: Emilii Pater, Generała Emila Fieldorfa, Jana Kochanowskiego od nr 1 do nr 41 *n. i od nr 4 do nr 28 i 28b *p.,  Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 do nr 9, 9a i 9b *n. i od nr 12 do nr 20 *p., Majora Henryka  Sucharskiego, Lotnicza, Stanisława Konarskiego, Słoneczna, Żuławska.


Okręg wyborczy nr 15
Ulice: Żwirki i Wigury.

Okręg wyborczy nr 16
Ulice: Artura Międzyrzeckiego, Augustyna Kordeckiego, Biskupa Adama Grabowskiego, Bolesława Prusa, Franciszka Karpińskiego, Jana Heweliusza, Janka Wiśniewskiego, Józefa Konrada Korzeniowskiego od nr 1 do nr 5 *n. i od nr 2 do nr 20 *p.,  Juliana Ursyna Niemcewicza, Księdza Piotra Ściegiennego, Mikołaja Kopernika, Obrońców Westerplatte, Tadeusza Kościuszki.


Okręg wyborczy nr 17
Ulice: Dąbrówki, Elizy Orzeszkowej, Fantazego, Gnieźnieńska, Goplany, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza od nr 28 do nr 50 *p., Krzemieniecka, Księdza Marka, Milenijna, Orła Białego, PCK, Plac Bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Piastowska, Podmiejska od torów kolejowych w kierunku Radunicy, Świętego Wojciecha, Wazów.


Okręg wyborczy Nr 18
Ulice: Aliny, Balladyny, Beniowskiego, Bronisława Malinowskiego, Chochlika, Czesława Miłosza, Feliksa Stamma, Horsztyńskiego, Huberta Wagnera, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jaśminowa, Kamili Skolimowskiej, Kazimierza Deyny, Kirkora, Kordiana, Ludwiki Śniadeckiej, Mazepy, Różana, Salomei, Skierki, Wacława Rzewuskiego, Władysława Komara.

Okręg wyborczy Nr 19
Ulice: Aleksandra Fredry, Azaliowa, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Cypriana Norwida, Ildefonsa Gałczyńskiego, Jana Kasprowicza od nr 4 do nr 26 *p. i od nr 7 do nr 37 *n., Juliusza Słowackiego, Księdza Piotra Skargi, Krystyny Krahelskiej, Lawendowa, Leona Wyczółkowskiego, Młodzieżowa, Piotra Wysockiego, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Radosna, Władysława Broniewskiego.

 

Okręg wyborczy nr 20

Ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Majkowskiego, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Leśmiana, Gabriela Narutowicza, Jana Kochanowskiego od nr 30 do nr 142 *p. i od nr 43 do nr 123 *n., Jana  III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Józefa Konrada Korzeniowskiego od nr 7 do nr 81 *n. i od  nr 22 do nr 76 *p., Józefa Poniatowskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Kazimierza Wielkiego, Kolberga Oskara, Królowej Jadwigi, Leopolda Staffa, Mieszka I, Mikołaja Reja, Romana Dmowskiego, Romualda Traugutta, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Orkana.


Okręg wyborczy nr 21

Ulice: Gabrieli Zapolskiej, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Paderewskiego, Jana Kilińskiego, Jarosława Dąbrowskiego od nr 11 do nr 81 *n. i od nr 28 do nr 72 *p., Karola Szymanowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Marii Curie – Skłodowskiej, Powstańców Warszawy od ul. Emilii Plater w kierunku Roszkowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Banacha, Stefana Czarnieckiego, Stefana Okrzei, Leopolda Okulickiego, Wincentego Pola, Władysława Reymonta, Zofii Nałkowskiej.

Objaśnienia*: *n. - nieparzyste ,   *p. - parzyste

 Majątek którym dysponuje gmina

 

 Majątek którym dysponuje urząd

 

 Tryb działania w zakresie wykonywania zadań publicznych

Władze publiczne działają w trybie określonym w ustawie o samorządzie gminnym oraz Regulaminie Organizacyjnym Urzędu Miasta Pruszcz Gdański

 Sposoby stanowienia aktów publicznoprawnych

Akty publicznoprawne są stanowione według zasad określonych w załączniku nr 4 do Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta Pruszcz Gdanski

    Informacje systemowe

Osoba odpowiedzialna za udostępnienie informacji w BIP
Osoba odpowiedzialna za wytworzenie lub treść informacji
Data wytworzenia informacji 2003-06-27
Data udostępnienia informacji 2003-06-27