wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Rusiec

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VIII (2018 - 2023)
 MirosławWlaźlakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 JacekWilczyńskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 PawełSzymczakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 JózefSzczepanikRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 PawełSkrzydlewskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 RafałRabendaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 Wojciech KoziełRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 WojciechForęcPrzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 RobertDziedzicRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 AndrzejCywińskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 AnetaCiężkaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 AdamChwastowskiRadny Niezrzeszony 2018-11-15 2018-12-03
 RadosławBieniekRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
 MalwinaBartosikWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-20
[Rozwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)