wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Pajęczno

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VIII (2018 - 2023)
 BożenaSzczerkowskaRadny Niezrzeszony 2019-02-10 2019-02-27
 BeataStawiakWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 EwelinaSołtysiakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 RobertSikoraRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 JanLewandowskiWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 ElżbietaKupiecRadny Silna Gospodarna Gmina
2018-10-21 2018-11-23
 MarcinKrzakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 JadwigaKrysztofekRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 LeszekJaneczekPrzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 MariaGajęckaRadny Silna Gospodarna Gmina
2018-10-21 2018-11-23
 StanisławDłubakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-23
 ZbigniewCybulskiRadny Silna Gospodarna Gmina
2018-10-21 2018-11-23
 JanCybulskiRadny Silna Gospodarna Gmina
2018-10-21 2018-11-23
 WojciechBeśkaRadny Silna Gospodarna Gmina
2018-10-21 2018-11-23
 RobertBalcerzakRadny Silna Gospodarna Gmina
2018-10-21 2018-11-23
[Rozwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)
[Rozwiń]Kadencja nr III (1998 - 2002)
[Rozwiń]Kadencja nr II (1994 - 1998)
[Rozwiń]Kadencja nr I (1990 - 1994)