wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Zbuczyn

Szczegóły informacji:

Spotkanie konsultacyjne w sprawie planowanej budowy autostrady A2.

Data: 2009-01-19
Autor: Stanisław Biardzki
Treść informacji / streszczenie:
Uprzejmie informujemy, że 3 lutego 2009 r. o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie konsultacyjne dot. zmiany przebiegu autostrady A2 w szkole w Białkach.

O pomoc w zorganizowaniu tego spotkania oraz liczny udział zainteresowanych mieszkańców Gminy Zbuczyn wystąpiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) Oddział w Warszawie. Konieczność prowadzenia dalszych konsultacji wynika z licznych protestów mieszkańców wsi Białki oraz zamiaru złożenia przez Inwestora wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia polegającego na budowie autostrady A2 na odcinku Warszawa - Kukuryki.

Inwestor zamierza poddać konsultacjom społecznym nowy wariant przebiegu projektowanej autostrady A2 uwzględniający postulaty mieszkańców wsi Białki. Oczywiście zmiany na terenie wsi Białki powodują konieczność wprowadzenia zmian również na kolejnych odcinkach autostrady przebiegających przez grunty wsi Ujrzanów (Gmina Siedlce), Helenów (Gmina Wiśniew) oraz Borki-Wyrki, Ługi-Rętki i Lipiny (Gmina Zbuczyn). W szczególny sposób zachęcamy mieszkańców tych miejscowości do zapoznania sie z propozycjami GDDKiA.

 Załączniki

Załącznik nr: 1
Załącznik nr: 2
Załącznik nr: 3

    Informacje systemowe

Tożsamość osoby, która odpowiada za treść informacji Stanisław Biardzki
Tożsamość osoby, która wytworzyła informację Stanisław Biardzki
Tożsamość osoby, która udostępniła informację Stanisław Biardzki
Data wytworzenia informacji 2009-01-19
Data udostępnienia informacji 2009-01-19