wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Miejskie Centrum Kultury

Kierownictwo jednostki i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Mariola Biniek Koordynator Działu Artystyczno-Plastycznego (K)
Aleksandra Kocińska Główny księgowy (DF)
Dorota Pędziwiatr Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury (D)
Małgorzata Stanasiuk-Mordalska Zastępca Dyrektora ds. Ekspozycji Giganty Mocy i Marketingu (ZDEGM)
Krzysztof Zygma Zastępca Dyrektora ds. Artystycznych i Technicznych (D)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Monika Bartłomiejczyk INSTRUKTOR PLASTYK (DEAA)
Mariola Biegańska Główny Instruktor ds. Animacji i Imprez (DEAA)
Agnieszka Bielska Główny Instruktor ds. Animacji i Imprez (DEAA)
Mariola Biniek Koordynator Działu Artystyczno-Plastycznego (K)
Aleksandra Dembska SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH (SPSZ)
Katarzyna Dendek Instruktor-Przewodnik (DEGM)
Izabela Dudzic Główny specjalista ds. marketingu (DM)
Katarzyna Florczyk Grafik Komputerowy (DM)
EMILIA GABRYANCZYK-SOBANIEC Główny Kasjer (DF)
Robert Gadecki Specjalista ds. Obsługi i Konserwacji Urządzeń Informatycznych i Kinowych (DA)
Marek Gajek Rzemieślnik (DG)
Juliusz Gajewski specjalista ds. marketingu (DM)
Mirosława Gorzelak Starszy woźny (DG)
Bożena Kazimierczak Starszy woźny (DG)
Aleksandra Kocińska Główny księgowy (DF)
Katarzyna Krawczyk KASJER (DF)
Lidia Krysiak Główny specjalista ds. finansowo-księgowych (DF)
Małgorzata Kucharska starszy instruktor (DEAA)
Barbara Kucharska Starszy woźny (DG)
Agnieszka Kuchnik Główny Jnstruktor-Przewodnik (DEGM)
Elżbieta Kwiatkowska STARSZY REFERENT DS. BIUROWYCH I ARCHIWUM (SK)
Katarzyna Leśniak Główny Specjalista ds. Kadr (DK)
Ewa Madej SZATNIARZ (DG)
Jarosław Majewski KASJER (DF)
Teresa Marciniak Starszy woźny (DG)
Strona 1 z 3 (54 pracowników)Poprzednia[1]23Następna
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Monika Bartłomiejczyk INSTRUKTOR PLASTYK (DEAA)DZIAŁ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ I ANIMACJI
Mariola Biegańska Główny Instruktor ds. Animacji i Imprez (DEAA)DZIAŁ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ I ANIMACJI
Agnieszka Bielska Główny Instruktor ds. Animacji i Imprez (DEAA)DZIAŁ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ I ANIMACJI
Mariola Biniek Koordynator Działu Artystyczno-Plastycznego (K)DZIAŁ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ I ANIMACJI
Aleksandra Dembska SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH (SPSZ)SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH
Katarzyna Dendek Instruktor-Przewodnik (DEGM)DZIAŁ DS. EKSPOZYCJI GIGANTY MOCY
Izabela Dudzic Główny specjalista ds. marketingu (DM)DZIAŁ MARKETINGU
Katarzyna Florczyk Grafik Komputerowy (DM)DZIAŁ MARKETINGU
EMILIA GABRYANCZYK-SOBANIEC Główny Kasjer (DF)DZIAŁ FINANSOWY
Robert Gadecki Specjalista ds. Obsługi i Konserwacji Urządzeń Informatycznych i Kinowych (DA)DZIAŁ AUDIOWIZUALNY
Marek Gajek Rzemieślnik (DG)DZIAŁ GOSPODARCZY
Juliusz Gajewski specjalista ds. marketingu (DM)DZIAŁ MARKETINGU
Mirosława Gorzelak Starszy woźny (DG)DZIAŁ GOSPODARCZY
Bożena Kazimierczak Starszy woźny (DG)DZIAŁ GOSPODARCZY
Aleksandra Kocińska Główny księgowy (DF)DZIAŁ FINANSOWY
Katarzyna Krawczyk KASJER (DF)DZIAŁ FINANSOWY
Lidia Krysiak Główny specjalista ds. finansowo-księgowych (DF)DZIAŁ FINANSOWY
Małgorzata Kucharska starszy instruktor (DEAA)DZIAŁ EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ I ANIMACJI
Barbara Kucharska Starszy woźny (DG)DZIAŁ GOSPODARCZY
Agnieszka Kuchnik Główny Jnstruktor-Przewodnik (DEGM)DZIAŁ DS. EKSPOZYCJI GIGANTY MOCY
Elżbieta Kwiatkowska STARSZY REFERENT DS. BIUROWYCH I ARCHIWUM (SK)SEKRETARIAT
Katarzyna Leśniak Główny Specjalista ds. Kadr (DK)DZIAŁ KADR
Ewa Madej SZATNIARZ (DG)DZIAŁ GOSPODARCZY
Jarosław Majewski KASJER (DF)DZIAŁ FINANSOWY
Teresa Marciniak Starszy woźny (DG)DZIAŁ GOSPODARCZY
Strona 1 z 3 (54 pracowników)Poprzednia[1]23Następna
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2005
 [Zwiń]Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych
   Krystyna Municzewska-Adasiak   2005-04-11
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003