wyszukiwanie zaawansowane

MENU

Strona Podmiotowa: Gmina Platerów

Oświadczenia o stanie majątkowym

Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Michał Tołtyżewski (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Radosław Ludwiczuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Wojciech Antosiuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Agata Wawryniuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Kamil Kuliński (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Urszula Katarzyna Kubić (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Krzysztof Jaciuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-26
   Roman Mirosław Pytel (Radny [VIII kadencja])   2019-04-24
   Edyta Agnieszka Wojtczuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-23
   Elżbieta Dorota Hawryluk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-23
   Urszula Stanisława Szewczuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-18
   Kazimierz Tadeusz Kinowski (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-04-02
   Euzebiusz Adam Tobota (Radny [VIII kadencja])   2019-03-29
   Małgorzata Elżbieta Musiolik (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-03-29
   Wiktor Baranow (Radny [VIII kadencja])   2019-03-04
   Radosław Ludwiczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Urszula Katarzyna Kubić (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Euzebiusz Adam Tobota (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Krzysztof Jaciuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Edyta Agnieszka Wojtczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Kazimierz Tadeusz Kinowski (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-18
   Agata Wawryniuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Wojciech Antosiuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Urszula Stanisława Szewczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Kamil Kuliński (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Elżbieta Dorota Hawryluk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Roman Mirosław Pytel (Radny [VIII kadencja])   2018-12-12
   Michał Tołtyżewski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Wiktor Baranow (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Małgorzata Elżbieta Musiolik (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-11-30
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2006