Strona Podmiotowa: Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. Marii Konopnickiej w Niechcicach

Turniej tenisa stołowego

Data: 2007-10-29
Autor: Bogusława Lewińska
Treść informacji / streszczenie:

W piątek, 26 października 2007 roku, w Zespole Szkolno- Gimnazjalnym odbył się Gminny Turniej w Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Rozprza. Rywalizacja o pierwsze miejsca była zacięta, ale "fair play". Szkoły podstawowe reprezentowało 6 drużyn chłopców: z Milejowa, Niechcic, Rozprzy, Straszowa, Mierzyna, Nowej Wsi. Zwyciężyła drużyna z Rozprzy, natomiast chłopcy z Niechcic w składzie: Bartek Famulski, Rafał Kubicz i Damian Wachecki zajęli IV miejsce.
Natomiast Kasia Wierciszewska i Agnieszka Radziszewska ze Szkoły Podstawowej w Niechcicach wywalczyły II miejsce. I miejsce przypadło reprezentacji dziewczynek z Milejowa.
V miejsce: Mierzyn i Nowa Wieś Mierzyn
Chłopcy z Gimnazjum w Niechcicach w składzie: Bartek Rakowiecki, Mateusz Pawlak i Piotr Miler wywalczyli pierwsze miejsce. Natomiast reprezentacja dziewczyn z gimnazjum: Monika Broś i Daria Mizera, zajęła II miejsce.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Załączniki

Załącznik nr: 1
Reprezentacja chłopców - IV miejsce [532,37 KB] , data ogłoszenia pliku: 2007-10-29