wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Siedlce

Oświadczenia o stanie majątkowym

Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Andrzej Rymuza (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-05-06
   Andrzej Rymuza (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-04-27
   Andrzej Rymuza (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-20
   Elżbieta Łęczycka (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002