wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Sarnaki

Oświadczenia o stanie majątkowym

Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Mariusz Piotr Dudziuk (Radny [VIII kadencja])   2019-02-20
   Jarosław Melech (Radny [VIII kadencja])   2019-01-10
   Tomasz Henryk Obrępalski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Mieczysław Józef Bartoszewski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Mariusz Piotr Dudziuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Monika Obrępalska (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Bogdan Kowalczyk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Renata Agnieszka Dziwińska (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Justyna Marianna Filipiuk (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-17
   Eugeniusz Jacek Kroszka (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Adam Wawryniuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Adam Roman Bartoszewski (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-12
   Daniel Jacek Tyszko (Radny [VIII kadencja])   2018-12-10
   Tadeusz Baczyński (Radny [VIII kadencja])   2018-12-06
   Jolanta Edyta Radziwonka (Radny [VIII kadencja])   2018-12-05
   Czesław Adam Domański (Radny [VIII kadencja])   2018-12-04
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002