wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Suchy Dąb

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Hanna Brejwo Zastępca Wójta (Zastępca)
Joanna Barbara Gliniecka Skarbnik Gminy (BP)
Katarzyna Górska Sekretarz Gminy (PP)
Karol Kardasiński Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy (RP)
Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb (Wójt)
Aleksandra Matusz Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich (OB)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Szymon Benedyk Podinspektor ds. ochrony środowiska i pozyskiwania środków pozabudżetowych (OP)
Hanna Brejwo Zastępca Wójta (Zastępca)
Olga Brzozowska Podinspektor ds. kultury, sportu i współpracy z innymi podmiotami (KS)
Olga Brzozowska Sekretarka (OB)
Marzena Barbara Budziak Inspektor ds. oświatowych (OŚ)
Piotr Stanisław Cichorz Robotnik gospodarczy (G)
Wiesława Czuszyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Jarosław Dutkowski Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych (PO)
Jarosław Dutkowski Podinspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego (OC)
Jarosław Dutkowski Podinspektor ds. infrastruktury drogowej (DR)
Karolina Dybowska Główny księgowy placówek oświatowych (BP)
Joanna Barbara Gliniecka Skarbnik Gminy (BP)
Katarzyna Górska Inspektor ds. planowania przestrzennego i pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych (PP)
Katarzyna Górska Sekretarz Gminy (PP)
Elżbieta Halbecka Sprzątaczka (G)
Grażyna Holender Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Karol Kardasiński Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy (RP)
Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb (Wójt)
Zbigniew Stanisław Łysik Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami (GN)
Anna Łyszcz Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Aleksandra Matusz Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich (OB)
Barbara Renata Parzymies Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Karina Prądzyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Marcin Raczkiewicz Inspektor ds. gospodarki komunalnej i transportu (GK)
Izabela Rokicka Inspektor ds. organizacyjnych i obsługi Rady Gminy (OB)
Strona 1 z 2 (28 pracowników)Poprzednia[1]2Następna
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Szymon Benedyk Podinspektor ds. ochrony środowiska i pozyskiwania środków pozabudżetowych (OP)Stanowisko ds. ochrony środowiska i pozyskiwania środków pozabudżetowych
Hanna Brejwo Zastępca Wójta (Zastępca)Zastępca Wójta
Olga Brzozowska Podinspektor ds. kultury, sportu i współpracy z innymi podmiotami (KS)Stanowisko ds. kultury, sportu i współpracy z innymi podmiotami
Olga Brzozowska Sekretarka (OB)Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
Marzena Barbara Budziak Inspektor ds. oświatowych (OŚ)Stanowisko ds. oświatowych
Piotr Stanisław Cichorz Robotnik gospodarczy (G)Obsługa
Wiesława Czuszyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Jarosław Dutkowski Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych (PO)Pion ochrony
Jarosław Dutkowski Podinspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego (OC)Stanowisko ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego
Jarosław Dutkowski Podinspektor ds. infrastruktury drogowej (DR)Stanowisko ds. infrastruktury drogowej
Karolina Dybowska Główny księgowy placówek oświatowych (BP)Referat Budżetu i Podatków
Joanna Barbara Gliniecka Skarbnik Gminy (BP)Skarbnik Gminy
Katarzyna Górska Inspektor ds. planowania przestrzennego i pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych (PP)Stanowisko ds. planowania przestrzennego, pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych
Katarzyna Górska Sekretarz Gminy (PP)Sekretarz Gminy
Elżbieta Halbecka Sprzątaczka (G)Obsługa
Grażyna Holender Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Karol Kardasiński Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy (RP)Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy
Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb (Wójt)Wójt Gminy Suchy Dąb
Zbigniew Stanisław Łysik Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami (GN)Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i melioracji
Anna Łyszcz Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Aleksandra Matusz Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich (OB)Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
Barbara Renata Parzymies Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Karina Prądzyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Marcin Raczkiewicz Inspektor ds. gospodarki komunalnej i transportu (GK)Stanowisko ds. gospodarki komunalnej i transportu
Izabela Rokicka Inspektor ds. organizacyjnych i obsługi Rady Gminy (OB)Stanowisko ds. organizacyjnych i obsługi Rady Gminy
Strona 1 z 2 (28 pracowników)Poprzednia[1]2Następna
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Paulina Sara GRAY (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Adam Jacek KOZŁOWSKI (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Tadeusz Jerzy LEWANDOWSKI (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Przemysław DYMARKOWSKI (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Andrzej Jan KOŁODZIEJ (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Oliwer Szymon WAWRZAK (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Małgorzata Ewa CYRA (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-14
   Jan Piotr KRUCZEK (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Piotr Artur ŁUCZKOWSKI (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Anna GĘBALA (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Karolina PRZYTUŁA (Radny [VIII kadencja])   2018-12-13
   Lucyna BORODZICZ (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Jan HEŚ (Radny [VIII kadencja])   2018-11-30
   Sebastian Maciej KOPROWSKI (Radny [VIII kadencja])   2018-11-30
   Jan Heś (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
   Anna Maria Marcinkowska (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Przemysław Dymarkowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Edyta Lidia Jankowska-Słonina (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Barbara Krystyna Weiher (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Franciszek Julian Kołsut (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Lucyna Borodzicz (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
   Józef Zbigniew Kułaga (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
   Małgorzata Ewa Cyra (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-10
   Henryka Król (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Józef Kogut (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Jolanta Katarzyna Dombrowska (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Jerzy Góralski (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Wiesława Kucharska (Radny [VII kadencja])   2018-08-27
   Piotr Jan Pawlak (Radny [VII kadencja])  
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006