wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Suchy Dąb

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Joanna Barbara Gliniecka Skarbnik Gminy (Skarbnik)
Katarzyna Górska Sekretarz Gminy (Sekretarz)
Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb (Wójt)
Aleksandra Matusz Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich ()
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Olga Brzozowska Podinspektor ds. kultury, sportu i współpracy z innymi podmiotami (KS)
Olga Brzozowska Sekretarka (OB)
Marzena Barbara Budziak Inspektor ds. oświatowych i Rady Gminy (OŚ)
Piotr Stanisław Cichorz Robotnik gospodarczy (G)
Roman Kazimierz Cichowicz Robotnik gospodarczy (G)
Wiesława Czuszyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Karolina Dybowska Główny księgowy placówek oświatowych (BP)
Joanna Barbara Gliniecka Skarbnik Gminy (Skarbnik)
Katarzyna Górska Inspektor ds. planowania przestrzennego i pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych (PP)
Katarzyna Górska Sekretarz Gminy (Sekretarz)
Elżbieta Halbecka Sprzątaczka (G)
Grażyna Holender Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Celina Kowalska Inspektor ds. ochrony środowiska, ochrony przyrody, pozyskiwania środków pozabudżetowych, rolnictwa (OP)
Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb (Wójt)
Zbigniew Stanisław Łysik Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami (GN)
Anna Łyszcz Podinspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Grzegorz Andrzej Majewski Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych (PO)
Grzegorz Andrzej Majewski Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej (OC)
Grzegorz Andrzej Majewski Inspektor ds. infrastruktury drogowej i melioracji oraz gospod. mieszkaniowej (DM)
Aleksandra Matusz Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich ()
Albin Miotke Robotnik gospodarczy (G)
Barbara Renata Parzymies Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Karina Prądzyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)
Marcin Raczkiewicz Podinspektor ds. gospodarki komunalnej i transportu (GK)
Izabela Rokicka podinspektor ds. organizacyjnych i obsługi rady gminy (OB)
Strona 1 z 2 (28 pracowników)Poprzednia[1]2Następna
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Olga Brzozowska Podinspektor ds. kultury, sportu i współpracy z innymi podmiotami (KS)Stanowisko ds. kultury, sportu i współpracy z innymi podmiotami
Olga Brzozowska Sekretarka (OB)Referat organizacyjny i spraw obywatelskich
Marzena Barbara Budziak Inspektor ds. oświatowych i Rady Gminy (OŚ)Stanowisko ds. oświatowych i Rady Gminy
Piotr Stanisław Cichorz Robotnik gospodarczy (G)Obsługa
Roman Kazimierz Cichowicz Robotnik gospodarczy (G)Obsługa
Wiesława Czuszyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Karolina Dybowska Główny księgowy placówek oświatowych (BP)Referat Budżetu i Podatków
Joanna Barbara Gliniecka Skarbnik Gminy (Skarbnik)Skarbnik Gminy
Katarzyna Górska Inspektor ds. planowania przestrzennego i pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych (PP)Stanowisko ds. planowania przestrzennego, pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych
Katarzyna Górska Sekretarz Gminy (Sekretarz)Sekretarz Gminy
Elżbieta Halbecka Sprzątaczka (G)Obsługa
Grażyna Holender Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Celina Kowalska Inspektor ds. ochrony środowiska, ochrony przyrody, pozyskiwania środków pozabudżetowych, rolnictwa (OP)Stanowisko ds. ochrony środowiska i pozyskiwania środków pozabudżetowych
Henryka Król Wójt Gminy Suchy Dąb (Wójt)Wójt Gminy Suchy Dąb
Zbigniew Stanisław Łysik Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami (GN)Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami
Anna Łyszcz Podinspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Grzegorz Andrzej Majewski Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych (PO)Pion ochrony
Grzegorz Andrzej Majewski Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej (OC)Stanowisko ds. obronnych i obrony cywilnej
Grzegorz Andrzej Majewski Inspektor ds. infrastruktury drogowej i melioracji oraz gospod. mieszkaniowej (DM)Stanowisko ds. infrastruktury drogowej i melioracji oraz gospododarki mieszkaniowej
Aleksandra Matusz Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich () 
Albin Miotke Robotnik gospodarczy (G)Obsługa
Barbara Renata Parzymies Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Karina Prądzyńska Inspektor ds. księgowości budżetowej (BP)Referat Budżetu i Podatków
Marcin Raczkiewicz Podinspektor ds. gospodarki komunalnej i transportu (GK)Stanowisko ds. gospodarki komunalnej i transportu
Izabela Rokicka podinspektor ds. organizacyjnych i obsługi rady gminy (OB)Referat organizacyjny i spraw obywatelskich
Strona 1 z 2 (28 pracowników)Poprzednia[1]2Następna
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Jan Heś (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
   Anna Maria Marcinkowska (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Przemysław Dymarkowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Edyta Lidia Jankowska-Słonina (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Barbara Krystyna Weiher (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Franciszek Julian Kołsut (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Lucyna Borodzicz (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
   Józef Zbigniew Kułaga (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
   Małgorzata Ewa Cyra (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-10
   Henryka Król (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Józef Kogut (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Jolanta Katarzyna Dombrowska (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Jerzy Góralski (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Wiesława Kucharska (Radny [VII kadencja])   2018-08-27
   Piotr Jan Pawlak (Radny [VII kadencja])  
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002