wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Suchy Dąb

Oświadczenia o stanie majątkowym

Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Anna Maria Marcinkowska (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Przemysław Dymarkowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Edyta Lidia Jankowska-Słonina (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Barbara Krystyna Weiher (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Franciszek Julian Kołsut (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Lucyna Borodzicz (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
   Józef Zbigniew Kułaga (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
   Małgorzata Ewa Cyra (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-10
   Henryka Król (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Józef Kogut (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Jolanta Katarzyna Dombrowska (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Jerzy Góralski (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Wiesława Kucharska (Radny [VII kadencja])   2018-08-27
   Piotr Jan Pawlak (Radny [VII kadencja])  
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002