wyszukiwanie zaawansowane

MENU

Strona Podmiotowa: Gmina Platerów

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
 JadwigaZupkowiczRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 AgataWawryniukRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 MaciejWasilukRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 IrenaWarczykRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 EuzebiuszTobotaRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-12-03
 UrszulaSzewczukRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 RomanPytelRadny Niezrzeszony 2014-11-20 2018-09-19
 MałgorzataMusiolikRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 LeszekMichalakRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 AdamKowalczykRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 KazimierzKinowskiRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 DariuszKazunPrzewodniczący Rady Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 LucjanIwaniukWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 IwonaHawrylukRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2015-09-01
 KrzysztofDanilukRadny Niezrzeszony 2014-11-20 2018-09-19
 Krzysztof CzęstochowskiRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
 WiktorBaranowRadny Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-28
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)