wyszukiwanie zaawansowane

MENU

Strona Podmiotowa: Gmina Platerów

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Małgorzata Ciecierska Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół (GZEAS)
Jerzy Garucki Wójt Gminy Platerów (Wójt)
Jadwiga Teresa Radczuk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Magdalena Wasiluk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Małgorzata Ciecierska Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół (GZEAS)
Jerzy Garucki Wójt Gminy Platerów (Wójt)
Jadwiga Teresa Radczuk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Edyta Rudnik Obsługa Organów Gminy, Handel i usługi (RG, HU)
Elzbieta Wachowicz Planowanie przestrzenne i strategiczne gminy (DR)
Magdalena Wasiluk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Małgorzata Ciecierska Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół (GZEAS)Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - administracyjnego Szkół
Jerzy Garucki Wójt Gminy Platerów (Wójt)Sekretarz Gminy
Jadwiga Teresa Radczuk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)Urząd Stanu Cywilnego - Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Edyta Rudnik Obsługa Organów Gminy, Handel i usługi (RG, HU)Stanowisko pracy ds. obsługi organów gminy i działalności gospodarczej
Elzbieta Wachowicz Planowanie przestrzenne i strategiczne gminy (DR)Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego i strategicznego gminy
Magdalena Wasiluk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)Urząd Stanu Cywilnego - Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2017
 [Zwiń]Radny Gminy
   Krzysztof Daniluk (Radny [VII kadencja])   2018-04-30
   Krzysztof Daniluk (Radny [VII kadencja])   2018-04-30
   Agata Wawryniuk (Radny [VII kadencja])   2018-04-30
   Euzebiusz Adam Tobota (Radny [VII kadencja])   2018-04-30
   Roman Pytel (Radny [VII kadencja])   2018-04-29
     2018-04-27
   Leszek Michalak (Radny [VII kadencja])   2018-04-27
   Lucjan Iwaniuk (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-04-23
   Adam Kowalczyk (Radny [VII kadencja])   2018-04-18
   Kazimierz Tadeusz Kinowski (Radny [VII kadencja])   2018-04-17
   Jadwiga Zupkowicz (Radny [VII kadencja])   2018-04-16
   Urszula Stanisława Szewczuk (Radny [VII kadencja])   2018-04-16
   Maciej Wasiluk (Radny [VII kadencja])   2018-04-12
   Wiktor Baranow (Radny [VII kadencja])   2018-04-04
   Małgorzata Elżbieta Musiolik (Radny [VII kadencja])   2018-03-27
 [Rozwiń]Radny Miasta
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002